حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در ای پلاس

ای پلاس معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات ای پلاس و نیز راهکارهای ای پلاس برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت ای پلاس توضیح داده شده است.

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که ای پلاس از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده ای پلاس از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران ای پلاس را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 • این سند به مواردی که در اختیار ای پلاس نیست و ای پلاس هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات ای پلاس و افراد ثالثی که در استخدام ای پلاس نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت ای پلاس اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار ای پلاس قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت ای پلاس شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات ای پلاس نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • ای پلاس کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • ای پلاس به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت ای پلاس اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های ای پلاس و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • ای پلاس از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات ای پلاس، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 • ای پلاس اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت تخطی شما از قوانین و مقررات، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از ای پلاس بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 • ای پلاس ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت ای پلاس از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت ای پلاس تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در ای پلاس آن ها را در سایت ای پلاس وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد ای پلاس ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می توانید به طور کامل از ای پلاس و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از ای پلاس حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت ای پلاس نیستند و ای پلاس در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی ای پلاس نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها
ای پلاس حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت ای پلاس خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم تماس با ما آن را با تیم ای پلاس در میان بگذارید