قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی ای پلاس
استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” از منابع زیر تامین می‌شود:

۱- اطلاعاتی که توسط برنامه نویسان یا طرحان ارائه می‌شوند.

۲- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

از این رو فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” هیچ مسوولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “ای پلاس”
می باشد.

فروش و تحویل سفارش

تحویل فایل به صورت دانلودی و مجازی می باشد و بلافاصله بعد از پرداخت توسط درگاه بانکی، لینک قابل دانلود در دسترس کاربر قرار میگیرد. همچنین ایمیلی با مشخصات خریدار به همراه فاکتور و لینک دانلود به ایمیل کاربر ارسال میگردد.

در صورت هرگونه مشکل در دانلود فایل مورد نظر، از طریق صفحه تماس با ما یا شماره درج شده با ما تماس بگیرید در اسرع وقت فایل مورد نظر ایمیل میگردد.

شرایط برگشت کالا

فایل ها به صورت دانلودی می باشد و وجه پرداخت شده قابل استرداد نمی باشد.
نحوه پرداخت وجه

تمامی پرداختها به وسیله درگاه امن زرین پال به درگاه سراسری شاپرک وصل گردیده و پرداخت طبق ضوابط شاپرک و با رعایت نکات ایمنی انجام می گردد.

نحوه ثبت شکایات، پیشنهادات و انتقادات

از طریق فرم “تماس با ما” میتوانید شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمایید.