قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی ای پلاس
استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” از منابع زیر تامین می‌شود:

۱- اطلاعاتی که توسط برنامه نویسان یا طرحان ارائه می‌شوند.

۲- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

از این رو فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “ای پلاس” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “ای پلاس”
مي باشد.

فروش و تحویل سفارش

تحویل فایل به صورت دانلودی و مجازی می باشد و بلافاصله بعد از پرداخت توسط درگاه بانکی، لینک قابل دانلود در دسترس کاربر قرار میگیرد. همچنین ایمیلی با مشخصات خریدار به همراه فاکتور و لینک دانلود به ایمیل کاربر ارسال میگردد.

در صورت هرگونه مشکل در دانلود فایل مورد نظر، از طریق صفحه تماس با ما یا شماره درج شده با ما تماس بگیرید در اسرع وقت فایل مورد نظر ایمیل میگردد.

شرایط برگشت کالا

فایل ها به صورت دانلودی می باشد و وجه پرداخت شده قابل استرداد نمی باشد.
نحوه پرداخت وجه

تمامی پرداختها به وسیله درگاه امن زرین پال به درگاه سراسری شاپرک وصل گردیده و پرداخت طبق ضوابط شاپرک و با رعایت نکات ایمنی انجام می گردد.

نحوه ثبت شکایات، پیشنهادات و انتقادات

از طریق فرم “تماس با ما” میتوانید شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمایید.